معرفی کنگره

۱۴۰۲/۱۲/۲۴ ۱۴:۲۰

نوشته شده توسط طهورا موسوی طهورا موسوی در پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ ساعت ۱۴:۲۰

کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران، به عنوان یکی از پر مخاطب ترین کنگره های بین المللی،  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به مدت ۳ روز (۷ لغایت ۹) در شهریور ماه سال ۱۴۰۳ و در شهر ساری برگزار می گردد. 

این کنگره با محوریت موضوعات کلیدی درحوزه علوم پزشکی از قبیل میکروب شناسی پزشکی، محیط زیست، مواد غذایی، آب و فاضلاب، دامپزشکی، مقاومت های میکروبی و همچنین کاربرد میکروب ها در صنعت داروسازی و تهیه انواع واکسن ها فرصتی را برای محققان و ‌پژوهشگران عرصه علوم پزشکی فراهم می کند تا بتوانند با مطرح کردن و به اشتراک گذاشتن آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود ضمن گسترش مرزهای دانش، طرح تازه‌های علمی، اشاعه دستاوردهای پژوهشی، تجمیع تجربیات و تبادل اندیشه‌ها، بخشی از نیازهای کشور در این حوزه را مرتفع نمایند. در این کنگره به منظور تعلیم و توسعه دانش در طول برگزاری کنگره انواع کارگاه‌های آموزشی،  نشست‌های تخصصی برای بحث و تبادل نظرهای علمی و بازدید از مراکز مختلف تحقیقات صورت میگردد تا تمامی محققین از تجربیات و دانش مربوط بهره مند شوند.

امید است که بتوان با برگزاری هر چه بهتر این کنگره، قدمی موثر در مسیر توسعه سلامت و ارتقای بهداشت برداشته شود. با افتخار از تمامی علاقه مندان و محققان دعوت میشود تا با حضور و به اشتراک گذاشتن یافته های خود محفلی مناسب جهت تبادل به روزترین اطلاعات علمی برپا نمایند.

IMG-20240314-WA0002 

IMG-20240314-WA0003 

اطلاعات کنگره

بازخورد

نظر شما چی هست؟ بر روی ستاره های مورد نظرتون کلیک کنید.

5
 • Review rating
 • Review rating
 • Review rating
 • Review rating
 • Review rating
میانگین نمرات

دیدگاه ها (1)

 • ا
  الهه چهاردولی ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۱۵:۴۱

  چرا هیچ قسمتی برای ثبت نام و درگاه پرداخت وجود نداره پس ما چطور برای کنگره ثبت نام کنیم

  • ط
   طهورا موسوی ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ ۲۲:۰۶

   سلام شما در سایت کنگره ثبت نام کنید بزودی هزینه جهت دریافت گواهی حضور اعلام می شود. میتوانید در تلگرام به ایدی @virus63 جهت راهنمایی بیشتر پیام دهید

ارسال یک دیدگاه